SÜPER ÇARŞAF BOY KPSS GENEL KÜLTÜR NOTLARI- 2020 MAYIS GÜNCEL BASKI - PRATİK KAYNAK YAYINCILIK   
İçindekiler
1- Tarih
2-Coğrafya
3-Vatandaşlık
4-Güncel Bilgiler-600 Güncel ve Genel Kültür Bilgisi ( Mayıs 2020 Güncel baskıdır. Mayıs ayına kadar tüm güncel bilgiler ve genel kültür bilgileri vardır)
5-Pratik Çalışma Programları
* Genel Kültür derslerine çalışmanın en pratik yolu nedir? Konu tekrarları ve konu pekiştirme nasıl yapılır? Kitapları her defasında baştan sona taramak mı?

İhtiyacınız olan  pratik bir kaynak: Süper Çarşaf Boy KPSS Notları ile konu çalışmak, konu tekrarı yapmak, soru çözerken konuyu takip etmek artık çok kolay.

Örneğin;Açtığınız bir çarşaf boy sayfada İlk Türk Devletleri, diğer sayfada İlk Müslüman Türk Devletleri, bir diğerinde Osmanlı Kültür ve Medeniyeti bitirilmiş...

Tarih için piyasada yüzlerce kaynak mevcuttur.Süper KPSS Notlarının farkı,gereksiz tekrar ve yorum kalabalığının olmaması ve konuları
Çarşaf Boy sayfalarda bütün olarak görmenizi sağlamasıdır. Bu zorlu KPSS yarışında hepinize başarılar dileriz.
Çarşaf Boy Sayfa Boyutları 30X42 cm'dir.Ç

TARİH-COĞRAFYA-VATANDAŞLIK-ÖRNEK SAYFALARI 

 

 


 

 


 


 SÜPER ÇARŞAF BOY KPSS  COĞRAFYA NOTLARI
Süper KPSS Coğrafya Özetinde neler yer alır? KPSS Coğrafya için gerekli tüm konular mevcut.
* En önemli noktalara değinilmiş sayfalar dolusu kitaplarla uğraşmadan çalışılabilecek özet.
* Toplam 9 Çarşaf Boy Sayfada coğrafya; haritalı, tablolu, kodlamalı, farklı renklerle vurgulanmış böylece öğrenilmesi çok kolay ve eğlenceli hale getirilmiştir.
İşte bu KPSS tarihinde bir ilk. Mesela, bir çarşaf boy sayfada Nüfus ve Yerleşme konusu ile ilgili gerekli her bilgi karşınızda.
* Farklı renkler kullanıldığı için kolayca istediğiniz başlığa ulaşabilirsiniz. Ayrıca haritalar da ezberlenmesi gereken önemli bilgileri kolayca öğrenmenizi sağlıyor.
* Özellikle Türkiye Bölgeler Coğrafyası konusunun bir bütün olarak harita üzerinde işlenmesi tüm konularla bağlantı kurmanızı sağlayacaktır.
Şöyleki: tüm bölgeler ve bölümler karşınızdadır. Her bölümün ve bölgenin özelliği harita üzerinde işlenmiştir.Bu özellik istenilen konuda karşılaştırma yapabilme imkanı da sağlayacaktır.

Bu zorlu KPSS yarışında hepinize başarılar dileriz..

Not: Aynca 3 adet Çarşaf Boy Pratik bilgi haritaları (Bölgeler,Sanayi ve Fiziki harita) bulunmaktadır.
* Süper KPSS Özetleri Çarşaf Boy Sayfalarda en kullanışlı olacak şekilde Tel Spiral Ciltmele yapılarak hazırlanmıştır.  Süper Notlar pratik konu anlatımı olup soru içermemektedir.

 


 


 
SÜPER ÇARŞAF BOY KPSS VATANDAŞLIK ÖZETİ 
Süper KPSS Vatandaşlık Özetinde neler yer alır?
* Sayfalar dolusu kitaplarla uğraşmanıza gerek yok. Sizin için en önemli noktalara değinilmiş bu pratik özetler çıkarıldı.
* Toplam 1* Toplam 17 Çarşaf Boy Sayfada (A3 Kağıdı) Vatandaşlık + Güncel Bilgiler Örneğin:Bir sayfayı açıyorsunuz 'Temel Hak ve Hürriyetler konusu" ile ilgili gerekli her bilgi karşınızda; diğer bir sayfayı açıyorsunuz "Yasama konusu" ile İlgili tüm detaylar karşınızda bir çarşaf sayfada.
* Özel renk tasarımları ile kolay bir şekilde istediğiniz bilgiye ulaşmanızı sağlıyor.
* Şifrelenmiş maddeler, karşılaştırılması gereken konular,tablolar kısa anlatımlarla ayrı ayrı tasarımlarda sunulmuştur.
* Biliyoruz ki sayfalar dolusu kitaplardan konu tekrarı yapmak bir hayli zordur. Çok sayfa demek çok karıştırmak demektir. Çarşaf boy özetler kolay bir şekilde konu tekrarı yapabilmenizi sağlar.
* Bu teknik ile vatandaşlığa çalışmak çok daha cezbedicidir.

Bu zorlu KPSS yarışında hepinize başanlar dileriz..